מערכת לבניית אתרים ללא מתכנת – לנהל את האתר בעצמך דרך חברת קידום

מדוע בוחרים לא מעט מבעלי האתרים לעסוק באתר שלהם בעצמם, ללא חברת קידום? מעבר לעובדה שמדובר בטעות קשה, שבבסיסה בעל העסק צריך לעסוק במלאכת הקידום בעצמו, להגיע לקהלים מעטים בעמל רב ולמעשה ליצור חוסר יעילות, יש כאן גם פספוס של המטרה: לגדול, להתרחב ולהגיע ליעדים עסקיים משמעותיים דרך הרשת. אז למה אנשים בוחרים במסלול מפרך זה של עבודה עצמאית? בעיקר בשל כך שזה מאד מפתה ברמה האישית. בעולם אידיאלי, בעל עסק צריך לחשוב רק ענייני ולא אישי, אבל כשניצבת מולו ברירה של רישום לחברת קידום יקרה, תוך התבססות על תבנית בניית האתרים שלה (תבנית וורדפרס) בה אין לו חופש פעולה, וכל שינוי הכי קטן בדף "צור קשר" מצריך טלפון למשרדים, הוא פשוט לא יבחר בה; לפחות לא כאשר בפלטפורמות אחרות ניתן לעבוד ללא חברת-שרתים (וויקס, למשל) ובנוסף מקבלים דראג אנד דרופ ללא תכנות בו ניתן לבנות ולשנות את האתר עצמאית, בקליק.

כיום, המסלול של אתר בוורדפרס מטעם חברת קידום כדאי יותר גם בפאן המעשי של בניית אתר

חברת הקידום תכניס לתבנית הוורדפרס שלכם באתר את ה- PLUG IN אֶלֶמֵנְטוֹר. ה- Elementor עושה בדיוק את מה שממשק גרירת האתרים בוויקס מיישם ועוד הרבה יותר. באמצעות Elementor, ניתן לחלק את האתר למסגרות ולעמודות תוך שינוי הגודל באופן חופשי. ניתן לבחור את אסופת הצבעים שתשמש את האתר בכל כותרת, כותרת משנה, טקסט ואביזר גרירה כמו כפתור או שדה הקלדה, ולשנות כל צבע פרטנית במטריצה בה בחרתם. לחילופין, ניתן להעלות קובץ CSS לשרת, שה- Elementor יתרגם את הקוד שלו לצבעים ופונטים כנדרש.

הכנת דפי נחיתה מעוצבים ומושקעים

הכנת דפי נחיתה מעולם לא הייתה פשוטה יותר. פשוט מעלים את Active Campaign (עוד Plug in מבית WordPress), שמייצר את הטפסים הרלוונטיים ויוצרים טופס שמקבל מפתח וכתובת URL. ניתן לשייך לדף של אלמנטור את אותו טופס באמצעות הזנת המפתח וה- URL הרלוונטיים, לעצב אותו מחדש, לשנות גדלי שדות ופונטים, וכמובן לעצב את הרקע שלו. כשהוא מוכן, ניתן לייצא אותו כדף נחיתה בפרויקטים שונים.
 
עשוי לעניית אתכם גם בניית דפי נחיתה